Oczyszczanie organizmu z toksyn

oczyszczanie organizmu

Nadmiar toksyn w naszym organizmie to przede wszystkim szereg chorób i szybsze starzenie. Wypływ na to ma głównie dieta – prowadzimy zazwyczaj ta nieodpowiednią, jemy za szybko, mało wartościowe produkty, potrawy przetwarzane, o długiej przydatności do spożycia, z licznymi konserwantami i chemią. Co więc zrobić, by nasz organizm oczyścić? Jak sprawić, by cieszyć się zdrowiem i świetnym wyglądem przez długie lata? Nieodpowiednią dietę należy zwalczać tą dobrą, najlepiej indywidualnie ustawioną biorąc pod uwagę preferencje każdego z nas.

Okazuje się, że przeciętny organizm nie jest w stanie wydalać tylu toksyn ile przyswaja. Najwięcej z nich pozostaje właśnie w układzie pokarmowym, wątrobie czy tkance nerwowej; praktycznie w każdym narządzie ludzkiego ciała. Aby minimalizować ich wchłanianie wystarczy dwa razy w roku przeprowadzić krótką aczkolwiek skuteczną dietę oczyszczającą. Każdy dietetyk Warszawa potwierdzi, iż najlepiej sprawdza się w takim przypadku dieta owocowo-warzywna. Takie oczyszczanie organizmu z toksyn jest całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe dla zdrowia. Wręcz przeciwnie, dostarcza wszelkie wartości odżywcze i minerały, wpływa korzystnie na układ odpornościowy, poprawia wygląd skóry, wzmacnia witalność i jest dobrym nośnikiem energii.

Jak potwierdzają specjaliści z Akademii dieta oczyszczająca może trwać zarówno jeden dzień jak i kilka tygodni – wszystko zależy od ilości zalegających w organizmie toksyn i osobistych potrzeb osoby, która ją stosuje. Przy odpowiednim dobraniu produktów pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *