Kriolipoliza – czy to dobry wybór w przypadku dużej nadwagi?

Kriolipoliza

Duża nadwaga sprawia nam problemy zarówno dotyczące wyglądu i poczucia atrakcyjności, jak i zdrowia. Oczywiście, zazwyczaj osoby otyłe próbują zrzucić, chociaż część swojej wagi, czasami może to być naprawdę ciężka sprawa. Jeżeli w grę wchodzą czynniki genetyczne, to otyłość może być trudna do zwalczenia. W tym przypadku dieta i ćwiczenia pomogą zaledwie w niewielkim stopniu.

Klucz do sukcesu

Kriopoliza to zabieg wykorzystujący metody medycyny estetycznej. Głównym kluczem do sukcesu tego zabiegu jest zamrożenie komórek tłuszczowych, które pod wpływem zimna ulegają rozkładowi. Zabieg kriolipoliza Gdańsk jest, więc zabiegiem nieinwazyjnym, niepozostawiającym blizn, kompletnie różnym od tradycyjnych, chirurgicznych zabiegów medycyny estetycznej, na przykład podobnie działającej liposukcji. Lipidy, będące budulcem podskórnej tkanki tłuszczowej, podczas zamrażania rozpadają się i następnie naturalną drogą są usuwane z organizmu. Najważniejszy jest fakt, iż aparatura służąca do przeprowadzania kriolipolizy celuje prosto w problemowy punkt, oszczędzając inne podskórne tkanki.

Zabieg jest wykonywany z użyciem specjalnej aparatury, kierującej zimny strumień w komórki tłuszczowe. Poprzez takie traktowanie lipidowe komórki, zawarte w tkance tłuszczowej stopniowo obumierają. Warto wiedzieć, iż kriolipoliza jest zabiegiem, którego pełne efekty widać dopiero po pewnym czasie. Po wykonanym zabiegu obumarłe komórki lipidowe są stopniowo usuwane z organizmu, co widzimy po zmniejszającym się obwodzie talii lub też szczuplejszych udach. Za pomocą kriolipolizy możemy odchudzić praktycznie każdą z problemowych części naszego ciała, pamiętając jednak, iż im większa powierzchnia, tym więcej czasu poświęcimy na zabieg. Warto docenić nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które przynoszą wyłącznie pozytywne efekty, w pełni bezbolesne i niezostawiające śladów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *