Jak szybko pozbyć się zmarszczek?

osocze bogato płytkowe Warszawa

Kolagen i elastyna, czyli składniki, które odpowiadają za napięcie i jędrność naszej skóry, zaczynają być produkowane wolniej już po 20 roku naszego życia. 5 lat później zazwyczaj na skórze twarzy pojawiają się już pierwsze zmarszczki. To wtedy powinnyśmy reagować. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej proces powstawania bruzd zostanie zahamowany, a my będziemy mogły cieszyć się młodym wyglądem dłużej. Profesjonaliści ze Spire Clinic laser&beauty potwierdzają, że zabiegi upiększające pozwalają cofnąć zegar nawet o 10 lat.

 

Dla kogo medycyna estetyczna?

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są idealne dla kobiet, które chcą zachować młody wygląd dłużej albo pozbyć się już widocznych zmarszczek. Wampirzy lifting, w którym wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe czy mezoterapia to idealne zabiegi, jeśli tylko nie chce się korzystać z inwazyjnych operacji plastycznych z wykorzystaniem skalpela. Podobne efekty daje również regularnie przeprowadzany peeling. Warszawa oferuje szeroką bazę klinik, w których takie zabiegi wykonywane są w pełni bezpiecznie, z pożądanymi efektami.

 

Najlepsze zabiegi na zmarszczki

Jak potwierdzają specjaliści ze Spire Clinic laser&beauty, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zawsze muszą być dobierane indywidualnie. Pod uwagę bierze się nie tylko potrzeby i oczekiwania pacjentki, ale również rodzaj defektu. Ważny jest także rodzaj skóry i tendencje w jej codziennej pielęgnacji.

Dla kobiet, które chcą zachować młody wygląd na dłużej albo wypełnić płytkie, dopiero co powstałe bruzdy idealne będzie osocze bogatopłytkowe. Tzw. wampirzy lifting jest metodą w pełni naturalną, bo główny preparat pochodzi z organizmu pacjenta. Jest nim osocze bogato płytkowe. Warszawa wprost oszalała na punkcie tego zabiegu. Jego efekt jest natychmiastowy, bo komórki skóry pobudzane są do produkcji kolagenu i elastyny. Jeden zabieg wystarczy, by zmarszczki zostały wypełnione, a skóra była idealnie gładka.

Podobne efekty daje mezoterapia, przy czym w tym przypadku w głąb skóry wprowadzany jest witaminowy preparat odżywczy o właściwościach regeneracyjnych, podobnych zresztą do tych, jakie posiada naturalne osocze bogato płytkowe. Warszawa, ale i inne miasta w Polsce mogą pochwalić się znaczną liczbą gabinetów, w których zabiegi tego typu wykonywane są powszechnie.

Warto wiedzieć, że niwelowanie bruzd może odbywać się również w warunkach domowych. Kluczem do sukcesu bardzo często jest przygotowanie skóry do nieinwazyjnych zabiegów. Nie chodzi tu jedynie o stosowanie dobrych kremów na zmarszczki, ale wspomaganie procesów regeneracji skóry. Świetnym przykładem może być w tej kwestii peeling. Warszawa ma akurat tę zaletę, że środki doskonałej jakości można nabyć w dobrych drogeriach czy aptekach. Na peeling można zresztą umawiać się również w gabinetach medycyny estetycznej. Regularnie stosowany sprawi, że usuwany zostanie zrogowaciały naskórek, a skóra będzie idealnie napięta.

Należy pamiętać, by walkę ze zmarszczkami rozpocząć, zanim jeszcze pierwsze oznaki starości pojawią się na naszej twarzy. To wtedy można uzyskać znacznie lepsze efekty zabiegów realizowanych w domu, jak i tych wykonywanych w profesjonalnych gabinetach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *