Na czym polega brazylijskie prostowanie włosów?

salon fryzjerski poznań

Wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz środków pozwala uzyskać wspaniałe efekty. Doskonale wiedzą o tym klientki renomowanych salonów fryzjerskich, w których pracują najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie.

Co mają do zaoferowania? Między innymi takie zabiegi jak  nanoplastia. Jest to metoda prosto z Brazylii, która od pewnego czasu stosuje się również w Polsce. Warto nadmienić, że jest ona często wymieniana jako alternatywa dla rozwiązań, w których główną funkcję odgrywa keratyna. Dlaczego? Ponieważ podczas jej realizacji stosuje się produkty pozbawione formaldehydu. Z tego właśnie powodu jest w pełni bezpieczna, nawet dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Prostowanie polega na użyciu specjalnych kosmetyków na bazie kolagenu oraz aminokwasów. Zawierają one więc składniki, które w sposób skuteczne odżywiają włosy. Dzięki temu stają się one nie tylko proste, ale też mocniejsze.

Wspomniane kosmetyki wnikają głęboko w strukturę włosa za sprawą nanotechnologii – z wykorzystaniem specjalnych prostownic. Powala to uzyskać efekt prostych włosów, który utrzymuje się od 7 do nawet 12 miesięcy!

Gdzie przeprowadzić brazylijskie prostowanie włosów?

Cała procedura może wydać się mocno skomplikowana. Musi być przeprowadzana z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa, po wcześniejszym teście elastyczność. Żeby więc zyskać gwarancję, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, należy decydować się na dobry salon fryzjerski. Poznań na szczęście zapewnia dostęp do takich firm. Oczywiście najpierw warto dokładnie zapoznać się z ich ofertami, stosowanymi technikami, jak również opiniami publikowanymi przez inne klientki. Dzięki takiej analizie podjęcie ostatecznej decyzji okaże się znacznie łatwiejsze.

Dobry fryzjer sprawi, że włosy staną się gładkie, lśniące, mocno i bardzo przyjemne w dotyku. Bez efektu sztuczności. Między innymi właśnie dlatego na zabiegi warto umawiać się w salonach z odpowiednią renomą, które dają gwarancję usług wysokiej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *