Jak wykonać manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy od jakiegoś czasu jest hitem salonów kosmetycznych. To doskonały sposób na zadbane dłonie a przede wszystkim paznokcie na długi czas.

Zaletą manicure tego rodzaju jest jego trwałość. Zapracowane kobiety mogą w kilka chwil cieszyć się idealnie pomalowanymi paznokciami, z których lakier nie odpryśnie nawet w ciągu kilku najbliższych tygodni. Zabieg tego rodzaju znacznie różni się od zwykłego malowania paznokci, dlatego po hybrydę najlepiej wybrać się do dobrego zakładu, na przykład do salontiuteraz.pl.

Manicure tego rodzaju polega na dokładnym oczyszczeniu paznokci oraz ich odtłuszczeniu. Następnie nakłada się specjalną bazę, która utwardza się pod lampami UV – ten etap manicure na Ursynowie trwa jakieś kilkanaście sekund. Kolejno nakładany jest lakier – warto pamiętać, by ten nakładany był cienkimi warstwami a każdą z nich należy kolejno utwardzić. Dobry salon w Warszawie poradzi sobie z tym w kilka chwil a do dyspozycji ma szeroką gamę kolorów – warto wybierać ten uniwersalny, który będzie pasował do różnego rodzaju stroju. Na końcu nakłada się top, którego zadaniem jest nabłyszczenie paznokcia i przeciera paznokcie specjalnym płynem, dzięki któremu paznokcie od razu są suche.

Obecnie manicure hybrydowy to chyba najlepszy sposób, by w krótkim czasie osiągnąć zamierzony cel i cieszyć się perfekcyjnym wyglądem paznokci. Trzeba jednak pamiętać, by do jego wykonania wybrać dobry zakład, w którym pracownicy są specjalnie wyszkoleni i nie spowodują zniszczenia płytki paznokcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *