Najlepszy samochód do ślubu

Samochód do ślubu

Wiadomym jest, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka więc każdy element wpływający na jego idealną organizację powinien być dopięty na przysłowiowy guzik.

Dzisiaj ważny jest nie tylko kościół czy sala weselna, ale również najdrobniejsze szczegóły, które sprawiają, że ceremonia zaślubin nabiera wyjątkowego charakteru. Nie bez powodu wszystkie czynniki, jakie związane są z tym wydarzeniem planowane są z dużym wyprzedzeniem, nierzadko nawet rok wcześniej.

My dzisiaj zajmiemy się tematem samochodu do ślubu. Jak wiemy, pod kościół nie wypada podjechać swoim własnym, mało efektownym autem czy taksówką. Aby całość miała wyjątkowy charakter i cieszyła oczy gości oczekujących na nowożeńców bardzo często wybiera się wyjątkowe pojazdy. Jeszcze do niedawna modne były sportowe bryki i eleganckie limuzyny. Dzisiaj coraz częściej stawia się natomiast na wynajem aut zabytkowych. I nie ma w tym nic dziwnego bowiem stare, doskonale zadbane auta mają w sobie szyk i klasę, świetnie pasującą do klimatu tejże uroczystości.

 

A na co warto zwrócić uwagę bez względu na model wybranego samochodu? Na pewno na jego wielkość. Chodzi nam o komfort jazdy w jego wnętrzu – pamiętajmy, że suknia panny młodej jest nierzadko niezwykle obszerna. Właśnie dlatego warto najpierw pojechać do wypożyczalni i sprawdzić stan auta, jego wyposażenie oraz wnętrze, by cieszyć się pełna wygodą podróży do kościoła a potem na salę weselną.

Podpowiadamy Wam, jakie obecnie panują trendy. Jeśli stawiacie na zabytkowy samochód do ślubu to warto uważniej przyjrzeć się modelom, takim jak przedwojenne Porsche, stary Garbus, Warszawa czy Wołga. Ogromną popularnością cieszą się również pojazdy Forda, wyprodukowane w latach 20-tych XX wieku. Idealnie będzie jeśli pojazd będzie miał odkryty dach, ale tylko wtedy, gdy pozwoli nam na to pogoda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *