Do jakiej szkoły wysłać swoje dziecko?

Jaką podstawówkę wybrać dla dziecka?

Jeśli masz kilkuletnie dziecko, z pewnością zastanawiałeś się już nad tym, do której szkoły podstawowej warto będzie je posłać. Bez względu na to w jakim mieście mieszkasz, może okazać się to nie lada problemem, ponieważ poziom szkół podstawowych wcale nie jest taki oczywisty i nie raz trzeba przeprowadzić porządny „research”, aby znaleźć placówkę wartą uwagi.

[AdSense-B]

To naturalne, że dla dziecka chcemy wszystkiego co najlepsze. Nie inaczej jest na etapie wybierania szkoły podstawowej, jednak skąd zwykły rodzic ma się dowiedzieć czy w danej placówce nauczyciele mają odpowiednie doświadczenie albo czy korytarze szkolne są bezpieczne. Trudno ocenić też jaka młodzież może trafiać do danej szkoły, a wiadomo, że towarzystwo czy inne dzieci w klasie również mają ogromny wpływ na rozwój naszego dziecka.

Społeczna szkoła podstawowa Warszawa

W mojej osobistej opinii, przykładem pozytywnym wśród podstawówek w stolicy jest pewna szczególna szkoła podstawowa. Mokotów jest dzielnicą, w której znajduje się ta szkoła i muszę przyznać, że byłem naprawdę pod wrażeniem po kilku wizytach, widząc wspaniałą atmosferę jaka tam panuje oraz świetną organizację. Roześmiane dzieci z podręcznikami dyskutowały o zajęciach, był to naprawdę krzepiący obrazek, którego życzę wszystkim troskliwym rodzicom.

One comment

  1. Podstawówki to były kiedyś, stare dobre 8-latki, teraz co porobili w tej oświacie to istna masakra, dlatego nie dziwię się, że społeczne szkoły podstawowe w Warszawie są takie popularne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.