Jak wykonać manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy od jakiegoś czasu jest hitem salonów kosmetycznych. To doskonały sposób na zadbane dłonie a przede wszystkim paznokcie na długi czas.

Zaletą manicure tego rodzaju jest jego trwałość. Zapracowane kobiety mogą w kilka chwil cieszyć się idealnie pomalowanymi paznokciami, z których lakier nie odpryśnie nawet w ciągu kilku najbliższych tygodni. Zabieg tego rodzaju znacznie różni się od zwykłego malowania paznokci, dlatego po hybrydę najlepiej wybrać się do dobrego zakładu, na przykład do salontiuteraz.pl.

[AdSense-B]

Manicure tego rodzaju polega na dokładnym oczyszczeniu paznokci oraz ich odtłuszczeniu. Następnie nakłada się specjalną bazę, która utwardza się pod lampami UV – ten etap manicure na Ursynowie trwa jakieś kilkanaście sekund. Kolejno nakładany jest lakier – warto pamiętać, by ten nakładany był cienkimi warstwami a każdą z nich należy kolejno utwardzić. Dobry salon w Warszawie poradzi sobie z tym w kilka chwil a do dyspozycji ma szeroką gamę kolorów – warto wybierać ten uniwersalny, który będzie pasował do różnego rodzaju stroju. Na końcu nakłada się top, którego zadaniem jest nabłyszczenie paznokcia i przeciera paznokcie specjalnym płynem, dzięki któremu paznokcie od razu są suche.

Obecnie manicure hybrydowy to chyba najlepszy sposób, by w krótkim czasie osiągnąć zamierzony cel i cieszyć się perfekcyjnym wyglądem paznokci. Trzeba jednak pamiętać, by do jego wykonania wybrać dobry zakład, w którym pracownicy są specjalnie wyszkoleni i nie spowodują zniszczenia płytki paznokcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.